| Číslo dílu výrobce : | TLV1543CFN |
|---|---|
| Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stav zásob : | 32273 pcs Stock |
| Popis : | IC ADC 10-BIT SER 38KSPS 20-PLCC |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | TLV1543CFN |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC ADC 10-BIT SER 38KSPS 20-PLCC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 32273 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply, digitální | 3 V ~ 5.5 V |
| Napětí - Supply, analogový | 3 V ~ 5.5 V |
| Dodavatel zařízení Package | 20-PLCC (9x9) |
| Série | - |
| Vzorkování (Per Second) | 38k |
| Typové označení | External |
| Poměr - S / H: ADC | 1:1 |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 20-LCC (J-Lead) |
| Ostatní jména | 296-34405-5 TLV1543CFN-ND |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Počet vstupů | 11 |
| Počet bitů | 10 |
| Počet převodníků A / D | 1 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 26 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ vstupu | Single Ended |
| Funkce | Selectable Address |
| Detailní popis | 10 Bit Analog to Digital Converter 11 Input 1 SAR 20-PLCC (9x9) |
| Data Interface | SPI |
| Konfigurace | MUX-S/H-ADC |
| Číslo základní části | TLV1543 |
| Architektura | SAR |








IC ADC 10-BIT SER 38KSPS 20-SOIC

IC ADC 10-BIT SER 38KSPS 20-SSOP

IC ADC 10-BIT SER 38KSPS 20-SSOP
SAR ADC, 10-BIT, SERIAL ACCESS

IC ADC 10-BIT SER 38KSPS 20-PLCC

IC ADC 10-BIT SER 38KSPS 20-SOIC

IC ADC 10-BIT SER 38KSPS 20-SSOP

IC ADC 10-BIT SER 38KSPS 20-DIP

IC ADC 10-BIT SER 38KSPS 20-SOIC

IC ADC 10-BIT SER 38KSPS 20-SOIC