Zásady ochrany osobních údajů

Rxelectronics je odhodlána chránit všechny informace, které shromažďujeme a omezíme jeho použití na tyto účely, které nám domníváme, že nám pomohou lépe sloužit našim zákazníkům.
Zkontrolujte prosím naši zásadu níže a dozvíte se více o tom, jak shromažďujeme a používáme elektronické informace.

Sběr informací, použití a sdílení


Registrace: Sbíráme informace, které nám poskytujeme při registraci k používání našich webových stránek nebo jiných on-line služeb. Informace, které shromažďujeme, mohou obsahovat vaše jméno, poštovní adresu, telefonní a / nebo facsimile čísla, e-mailová adresa a další informace o vaší společnosti, která nám umožňuje lépe sloužit vám.

Použití webových stránek: Sbíráme informace o využití a navigaci našich webových stránek pomocí uživatelů. Informace, které shromažďujeme, včetně adres IP adres a stránek zobrazovaných při návštěvě našich webových stránek, pomáhají nás při analýze trendů, diagnostikování problémů, údržby stránek a shromažďování informací pro agregované použití.

Newslettery a e-mail: Můžeme vám posílat informační bulletiny a e-maily ohledně našich produktů a služeb nebo jiných informací, které vám mohou zajímat. Kromě toho vám můžeme informovat o aktualizacích stránek.

Přístup k informacím a kontrole informací

Můžete se odhlásit z jakýchkoli budoucích kontaktů od nás kdykoliv. Můžete provádět následujícím způsobem, kdykoli kontaktováním prostřednictvím e-mailové adresy nebo telefonního čísla na našich webových stránkách:

Podívejte se, jaká data máme o tobě, pokud existují
Změňte nebo opravte všechna data, kterou máme o vás
Smazat všechna data, kterou máme o vás
Vyjádřete jakýkoliv zájem o naše použití vašich dat

Nebudeme prodávat ani pronajmout žádné informace, které shromažďujeme prostřednictvím našich webových stránek s kýmkoli. A povzbuzujeme vás, abyste nás kontaktovali na info@RXelectronics.com, měli byste mít nějaké dotazy.