Kvalita a certifikace

Posunutí filozofie "kvality prvního", rxelectronics je odhodlána poskytovat klientům s nejkvalitnějšími elektronickými komponenty. Provádíme inspekci komponent v našich kontrolních centrech QC.

S pomocí Abi Sentry padělaného detektoru


  • Detekce chybějící nebo nesprávné umírání, nedostatek dluhopisových vodičů, nepřesných pinových výstupů a kolísání pin impedance
  • Po zkouškách vraťte jednoduchý průkaz nebo selhání
  • Nabídnout vysokou míru důvěry v pravost komponent


Vizuální kontrola

Využití stavu mikroskopů s vysokým rozlišením s vysokým rozlišením, rxelectronics tým provádět vizuální inspekci analýzu v našem domovském laboratoři Balení, ukazatel vlhkosti, požadavky na vysoušení a správné vnější obal. Je rychlé a efektivní pro dokončení vizuální kontroly, která by vám pomohla získat další znalosti stavu povrchu dílů.

Zkouška políny

Zkouška políny má prioritu v hodnocení dílů s elektrodami olovnatého typu. Hodnocení by bylo provedeno pro pěstitelnost elektronických součástek podle principu "wetting bilance".

Služba de-kapslace

Použití nástrojů pro korodování vnějšího balení dílů zkontrolovat, zda existuje oplatka, velikost oplatky, logo výrobce, autorským rokem a oplatka k určení pravosti čipu.

Komponentní funkční test

Testování plné funkce dílů, které obsahovaly testování parametrů DC, aby se zajistilo, že části mají všechny požadované funkce, založené na příslušném datovém listu.

Rentgenové testování

Rentgenové testování je nedestruktivní analýza v reálném čase pro kontrolu vnitřního hardwaru součásti. Zaměřuje se především na kontrolu olověného rámu čipu, velikosti oplatky, diagram pojiva zlata drátu, poškození ESD a otvory. Zákazníci mohou poskytovat použitelné vzorky nebo porovnat a zkontrolovat zbývající produkty zakoupené v předchozím období.


Kvalita Certifikováno podle. \ T

ISO 9001: 2015 Certificate Certificate Reagistration č.: TUV100 04 4606
ISO 14001: 2015 Certificate Certificate Reagistration č.: TUV104 04 4606

Klepnutím zobrazíte certifikát:RX-TUV CER.

Certificate Reagistration No.: TUV100 04 4606 Certificate Reagistration No.: TUV100 04 4606
Produkt RFQ