| Číslo dílu výrobce : | TLV1508IDWR | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stav zásob : | 5336 pcs Stock |
| Popis : | IC 10BIT 200KSPS AD S/O 20-SOIC | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | TLV1508IDWR |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC 10BIT 200KSPS AD S/O 20-SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5336 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply, digitální | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Napětí - Supply, analogový | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Dodavatel zařízení Package | 20-SOIC |
| Série | - |
| Vzorkování (Per Second) | 200k |
| Typové označení | External, Internal |
| Poměr - S / H: ADC | 1:1 |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet vstupů | 4 |
| Počet bitů | 10 |
| Počet převodníků A / D | 1 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ vstupu | Single Ended |
| Funkce | - |
| Detailní popis | 10 Bit Analog to Digital Converter 4 Input 1 SAR 20-SOIC |
| Data Interface | SPI |
| Konfigurace | MUX-S/H-ADC |
| Číslo základní části | TLV1508 |
| Architektura | SAR |








IC 10BIT 200KSPS AD S/O 20-TSSOP

IC 10BIT 200KSPS AD S/O 20-TSSOP

IC 10BIT 200KSPS AD S/O 20-TSSOP

IC 10BIT 200KSPS AD S/O 20-SOIC

IC 10BIT 200KSPS AD S/O 20-SOIC

IC 10BIT 200KSPS AD S/O 16-TSSOP

IC 10BIT 200KSPS AD S/O 16-TSSOP

IC 10BIT 200KSPS AD S/O 20-TSSOP

IC 10BIT 200KSPS AD S/O 16-TSSOP

IC 8-CH 10BIT SERIAL A/D 20-SOIC