| Číslo dílu výrobce : | TLC3704IDG4 | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stav zásob : | 17815 pcs Stock |
| Popis : | IC MICROPWR COMP QUAD 14-SOIC | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | TLC3704IDG4 |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC MICROPWR COMP QUAD 14-SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 17815 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Napájení, Single / Dual (±) | 3 V ~ 16 V |
| Napětí - Input Offset (Max) | 5mV @ 10V |
| Typ | General Purpose |
| Dodavatel zařízení Package | 14-SOIC |
| Série | LinCMOS™ |
| Prodlení propagace (Max) | 4.5µs |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ výstupu | CMOS, Push-Pull, TTL |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet elementů | 4 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Hystereze | - |
| Detailní popis | Comparator General Purpose CMOS, Push-Pull, TTL 14-SOIC |
| Proud - Klidový (Max) | 125µA |
| Proud - výstup (Typ) | 20mA |
| Proud - Vstupní klidový (Max) | 5pA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ) | 84dB CMRR |
| Číslo základní části | TLC3704 |








IC MICROPWR COMP QUAD 14-TSSOP

IC VOLT COMPARATOR QUAD 14-TSSOP

IC COMP QUAD MICROPOWER 14SOIC

IC MICROPWR COMP QUAD 14-TSSOP

IC MICROPWR COMP QUAD 14-SOIC

IC VOLT COMPARATOR QUAD 14-DIP

IC MICROPWR COMP QUAD 14-TSSOP

IC VOLT COMPARATOR QUAD 14-TSSOP

IC MICROPWR COMP QUAD 14-TSSOP

IC MICROPWR COMP QUAD 14-SOIC