Part Number:SN74LVC8T245PWR
- datum: 2021/10/15
- Doba trvání: 10 sekundy
- Velikost videa.: 7.16 MB
- Snímek obrazovky


| Číslo dílu výrobce : | SN74LVC863ADWRG4 | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stav zásob : | 4836 pcs Stock |
| Popis : | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | SN74LVC863ADWRG4 |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4836 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Dodavatel zařízení Package | 24-SOIC |
| Série | 74LVC |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Typ výstupu | 3-State |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet elementů | 1 |
| Počet bitů na Element | 9 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Typ logiky | Transceiver, Non-Inverting |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ vstupu | - |
| Detailní popis | Transceiver, Non-Inverting 1 Element 9 Bit per Element 3-State Output 24-SOIC |
| Aktuální - Výstup High, Low | 24mA, 24mA |
| Číslo základní části | 74LVC863 |










IC TRANSCVR NON-INVERT 3.6V 24SO

IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SSOP

IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24TVSOP

IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24TSSOP

IC TRANSCVR NON-INVERT 3.6V 24SO

IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC

IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24TSSOP

IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC

IC TRANSCVR NON-INVERT 3.6V 24SO

IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC