Part Number:SN74LVC8T245PWR
- datum: 2021/10/15
- Doba trvání: 10 sekundy
- Velikost videa.: 7.16 MB
- Snímek obrazovky


| Číslo dílu výrobce : | SN74LVC574ADBRE4 | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stav zásob : | 82526 pcs Stock |
| Popis : | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SSOP | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | SN74LVC574ADBRE4 |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SSOP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 82526 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Typ | D-Type |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Série | 74LVC |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Typ výstupu | Tri-State, Non-Inverted |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Počet elementů | 1 |
| Počet bitů na Element | 8 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max prodlení propagace @ V, Max CL | 6.8ns @ 3.3V, 50pF |
| Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vstupní kapacita | 4pF |
| Funkce | Standard |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 10µA |
| Aktuální - Výstup High, Low | 24mA, 24mA |
| Frekvence hodin | 150MHz |
| Číslo základní části | 74LVC574 |









BUS DRIVER, LVC/LCX/Z SERIES

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SSOP

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TVSOP

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SSOP
BUS DRIVER, LVC/LCX/Z SERIES
BUS DRIVER, LVC/LCX/Z SERIES

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TVSOP
OCTAL EDGE-TRIGGERED F/F

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC