Part Number:SN74AHC1G125DBVR
- datum: 2022/03/3
- Doba trvání: 10 sekundy
- Velikost videa.: 6.87 MB
- Snímek obrazovky


| Číslo dílu výrobce : | SN74ALS996NTG4 | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stav zásob : | 4621 pcs Stock |
| Popis : | IC LATCH EDGE TRIG OCT D 24DIP | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | SN74ALS996NTG4 |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC LATCH EDGE TRIG OCT D 24DIP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4621 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Dodavatel zařízení Package | 24-PDIP |
| Série | 74ALS |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ výstupu | Tri-State |
| Ostatní jména | SN74ALS996NTE4 SN74ALS996NTE4-ND |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Typ logiky | D-Type Transparent Latch |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| nezávislými okruhy | 1 |
| Detailní popis | D-Type Transparent Latch 1 Channel 8:8 IC Tri-State 24-PDIP |
| Delay Time - Šíření | 5ns |
| Aktuální - Výstup High, Low | 400µA, 8mA |
| Obvod | 8:8 |
| Číslo základní části | 74ALS996 |










DUAL 2-LINE TO 4-LINE DECODERS/D

16 BIT BUFFER/DRIVER WITH 3 STAT
BUS DRIVER, ALS SERIES, 1-FUNC,

SN74ALV16245DL

IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC

IC D READ-BACK LATCH 24-SOIC

IC 8-BIT READ-BACK LATCH 24-DIP
BUS DRIVER, ALS SERIES

IC D READ-BACK LATCH 24-SOIC

IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC