| Číslo dílu výrobce : | OMAP3515DCUS | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stav zásob : | 677 pcs Stock |
| Popis : | IC MPU OMAP-35XX 600MHZ 423FCBGA | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | OMAP3515DCUS |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC MPU OMAP-35XX 600MHZ 423FCBGA |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 677 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - I / O | 1.8V, 3.0V |
| USB | USB 1.x (3), USB 2.0 (1) |
| Dodavatel zařízení Package | 423-FCBGA (16x16) |
| Rychlost | 600MHz |
| Série | OMAP-35xx |
| Bezpečnostní funkce | - |
| SATA | - |
| Řadiče RAM | LPDDR |
| Obal | Tray |
| Paket / krabice | 423-LFBGA, FCBGA |
| Provozní teplota | 0°C ~ 90°C (TJ) |
| Počet šířky jader / sběrnice | 1 Core, 32-Bit |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Grafické zrychlení | Yes |
| Ethernet | - |
| Ovládací prvky displeje a rozhraní | LCD |
| Detailní popis | ARM® Cortex®-A8 Microprocessor IC OMAP-35xx 1 Core, 32-Bit 600MHz 423-FCBGA (16x16) |
| core | ARM® Cortex®-A8 |
| Koprocesory / DSP | Multimedia; NEON™ SIMD |
| Číslo základní části | OMAP3515 |
| Další rozhraní | HDQ/1-Wire, I²C, McBSP, McSPI, MMC/SD/SDIO, UART |








IC MPU OMAP-35XX 720MHZ 423FCBGA

IC MPU OMAP-35XX 600MHZ 515FCBGA

OMAP3503EZCBCS

IC MPU OMAP-35XX 600MHZ 515FCBGA

IC MPU OMAP-35XX 600MHZ 423FCBGA

IC MPU OMAP-35XX 600MHZ 515FCBGA

IC MPU OMAP-35XX 600MHZ 515FCBGA

IC MPU OMAP-35XX 600MHZ 515FCBGA

IC MPU OMAP-35XX 600MHZ 515FCBGA

IC MPU OMAP-35XX 600MHZ 515FCBGA