Part Number:LM2676SX-5.0
- datum: 2023/06/5
- Doba trvání: 10 sekundy
- Velikost videa.: 3.81 MB
- Snímek obrazovky



| Číslo dílu výrobce : | LM2672M-3.3 |
|---|---|
| Stav RoHs : | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stav zásob : | 16250 pcs Stock |
| Popis : | IC REG BUCK 3.3V 1A 8-SOIC |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | LM2672M-3.3 |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC REG BUCK 3.3V 1A 8-SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 16250 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 3.3V |
| Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Min) | 6.5V |
| Napětí - vstup (Max) | 40V |
| topologie | Buck |
| synchronní usměrňovač | No |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| Série | SIMPLE SWITCHER® |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Funkce | Step-Down |
| Frekvence - Přepínání | 260kHz |
| Detailní popis | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Current - Výstup | 1A |
| Číslo základní části | LM2672 |











IC REG BUCK 3.3V 1A 8-SOIC

IC REG BUCK 5V 1A 8-SOIC

IC REG BUCK 5V 1A 16WSON

IC REG BUCK ADJ 1A 16WSON

IC REG BUCK 12V 1A 8-SOIC

IC REG BUCK 5V 1A 8-SOIC

IC REG BUCK ADJ 1A 8-SOIC

SWITCHING REG, VOLTAGE-MODE, 2.2

IC REG BUCK ADJ 1A 16WSON

IC REG BUCK 12V 1A 8-SOIC