| Číslo dílu výrobce : | T520B686M004ASE040 | Stav RoHs : | RoHS neodpovídá |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | KEMET | Stav zásob : | - |
| Popis : | CAP TANT POLY 68UF 4V 1411 | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | T520B686M004ASE040(1).pdfT520B686M004ASE040(2).pdf | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | T520B686M004ASE040 |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP TANT POLY 68UF 4V 1411 |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS neodpovídá |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | T520B686M004ASE040(1).pdfT520B686M004ASE040(2).pdf |
| Napětí - Jmenovitá | 4 V |
| Typ | Molded |
| Tolerance | ±20% |
| Velikost / Rozměry | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Série | KO-CAP® T520 |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | 1411 (3528 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Výrobce Size Code | B |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | - |
| Výška - Sedící (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Funkce | General Purpose |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 40mOhm @ 100kHz |
| kapacitní | 68 µF |







CAP TANT POLY 68UF 4V 1411
CAP TANT POLY 470UF 2.5V 1411
CAP TANT POLY 47UF 10V 1411
CAP TANT POLY 47UF 10V 1411
CAP TANT POLY 68UF 4V 1411
CAP TANT POLY 47UF 10V 1411
CAP TANT POLY 68UF 4V 1411
CAP TANT POLY 68UF 4V 1411
CAP TANT POLY 47UF 10V 3528

CAP TANT SMD POLYMER