| Číslo dílu výrobce : | MS0850506F035P1A |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | E-Switch |
| Stav zásob : | 257 pcs Stock |
| Popis : | SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | MS0850506F035P1A(1).pdfMS0850506F035P1A(2).pdfMS0850506F035P1A(3).pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | MS0850506F035P1A |
|---|---|
| Výrobce | E-Switch |
| Popis | SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 257 pcs |
| Datasheety | MS0850506F035P1A(1).pdfMS0850506F035P1A(2).pdfMS0850506F035P1A(3).pdf |
| Napìtí - AC | 125 V |
| styl koncovky | PC Pin |
| přepínač Funkce | On-Mom |
| Série | MS |
| Release Force | 20gf |
| Pretravel | 0.161' (4.1mm) |
| Balík | Bulk |
| Přeskočit | - |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Provozní poloha | 0.547' (13.9mm) |
| provozní síla | 35gf |
| Typ montáže | Through Hole |
| mechanické Life | 1,000,000 Cycles |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | 50,000 Cycles |
| Diferenciální cestování | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 5A (AC) |
| Obvod | SPDT |
| Číslo základního produktu | MS0850506 |
| Pohon Type | Lever, Leaf |








SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V

SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V

SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 125V

SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 125V

SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 125V
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V

SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 125V

Switches

SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V