| Číslo dílu výrobce : | LP073F23CDT |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | CTS Electronic Components |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | LP073F23CDT(1).pdfLP073F23CDT(2).pdfLP073F23CDT(3).pdfLP073F23CDT(4).pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | LP073F23CDT |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | LP073F23CDT(1).pdfLP073F23CDT(2).pdfLP073F23CDT(3).pdfLP073F23CDT(4).pdf |
| Typ | MHz Crystal |
| Velikost / Rozměry | 0.437' L x 0.190' W (11.10mm x 4.83mm) |
| Série | ATSSMLP |
| hodnocení | - |
| Paket / krabice | HC-49/US |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Pracovní režim | Fundamental |
| Typ montáže | Surface Mount |
| zátěž kapacitní | 18pF |
| Výška - Sedící (Max) | 0.126' (3.20mm) |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Frekvenční stabilita | ±30ppm |
| Frekvence | 7.3728 MHz |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 80 Ohms |








CRYSTAL 6.1440MHZ 20PF SMD

MOSFET P-CH 16.5V 0.5A TO92-3
MOSFET P-CH 16.5V 0.7A 8SOIC

LEGENDPLATE 30 MM OPEN

CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD

CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF SMD

CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD

LEGENDPLATE 30 MM ABAJO

CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF SMD

CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF SMD