| Číslo dílu výrobce : | 1812-391G |
|---|---|
| Stav RoHs : | RoHS neodpovídá |
| Výrobce / značka : | API Delevan |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | FIXED IND 390NH 535MA 700MOHM SM |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | 1812-391G.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | 1812-391G |
|---|---|
| Výrobce | API Delevan |
| Popis | FIXED IND 390NH 535MA 700MOHM SM |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS neodpovídá |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | 1812-391G.pdf |
| Typ | - |
| Tolerance | ±2% |
| Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) |
| stínění | Unshielded |
| Série | 1812 |
| hodnocení | - |
| Q @ Freq | 30 @ 25MHz |
| Paket / krabice | 2-SMD |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Iron |
| Frekvence indukčnosti - test | 25 MHz |
| indukčnost | 390 nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.190" (4.83mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 220MHz |
| DC Resistance (DCR) | 700mOhm Max |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 535 mA |
| Aktuální - nasycení (ISAT) | - |







FIXED IND 390NH 535MA 700MOHM SM
FIXED IND 390NH 535MA 700MOHM SM
FIXED IND 39NH 870MA 200MOHM SMD
FIXED IND 3.9UH 472MA 900MOHM SM
FIXED IND 390NH 535MA 700MOHM SM
FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD
FIXED IND 3.9UH 472MA 900MOHM SM
FIXED IND 39NH 870MA 200MOHM SMD
FIXED IND 39NH 870MA 200MOHM SMD
FIXED IND 390NH 535MA 700MOHM SM