TSMC Kaohsiung Factory oficiálně zahájila výstavbu a bude hromadně vyráběna v roce 2024

Nov 21,2022

Podle The Economic Daily, TSMC nedávno uvedl, že po přípravě půdy je závod Kaohsiung nyní oficiálně ve výstavbě a bude v roce 2024 hromadně vyráběn podle plánu.

Ve čtvrtém čtvrtletí byla uvolněna míra využití kapacity 7nm procesu TSMC. Konstrukce závodu 7nm v Kaohsiungu byla dočasně zpožděna a 28nm závod byl stále podle plánu. Trend rostliny Kaohsiung TSMC přitahoval velkou pozornost ze všech oblastí života. Dříve Wei Zhejia, prezident TSMC, uvedl, že Kaohsiung původně plánoval dvě továrny a 7nm aspekt by byl mírně upraven. Proces by nezměnil pouze dočasné zpoždění a aspekt 28nm by byl proveden podle plánu.

Zpráva uvedla, že projekt TSMC 28 Nanometer byl udělen v pátek a výstavbu byla provedena společností Mutual Construction Company.

Uvádí se, že TSMC 7nm a 6nm stejné rodiny byly původně hlavním výrobním procesem a příjmy představovaly 30% ve druhém čtvrtletí. Ve druhé polovině letošního roku však zákazníci čelili úpravě zásob a naléhavému snižování objednávek, což vedlo k prudkému poklesu využití kapacity. TSMC jako první uvolňoval svůj pokročilý výrobní proces. Proto TSMC synchronně upravila plánování kapacity závodu Kaohsiung, což upřednostňovalo proces 28nm.
Produkt RFQ