Uvádí se, že NVIDIA zadala s TSMC naléhavou objednávku 5 000 jednotek a nejrychlejší dodávka je od konce října do začátku listopadu

Sep 19,2022

Američtí výrobci Chip AMD a NVIDIA nedávno přijali od sídla oznámení, aby přerušili nabídku špičkových čipů GPU na zákazníky v Číně, včetně čipů NVIDIA A100, H100 a AMD MI250.

Podle nejnovější zprávy z tchajwanských médií „Economic Daily“ uvádějí tržní zprávy, že NVIDIA vydala příkaz TSMC pro super horké běhy a vyprodukuje některé produkty původně naplánované na odeslání v roce 2023 předem, s celkem přibližně přibližně 5 000 kusů, které vydrží do konce října tohoto roku. Dodávka začíná začátkem listopadu a dodací lhůta pro související naléhavé položky bude výrazně zkrácena, z původního odhadovaného 5-6 měsíců na 2-3 měsíce.

Zpráva poukázala na to, že ačkoli NVIDIA získala americkou licenci, američtí zákazníci, kteří podporují čip A100, budou podporovat čip A100 až do 1. března příštího roku. Jakmile vyprší období vyrovnávací paměti ve Spojených státech, bude muset znovu použít, zda může být znovu exportováno. Proto se posoudí, že NVIDIA vydala naléhavou příkaz s TSMC. je možné.

Uvádí se, že večer 1. září vydala společnost NVIDIA oznámení, že vláda USA povolila vývoz, opětovné exports a domácí převody, aby pokračovala ve vývoji integrovaného obvodu H100; Oprávnění také umožňuje společnosti být americkým zákazníkem A100 GPU před 1. březnem 2023 poskytnout nezbytnou podporu vývozu; Vláda USA navíc povoluje plnění a logistiku příkazu pro A100 a H100 prostřednictvím zařízení Hongkongu společnosti do 1. září 2023.
Produkt RFQ