| Číslo dílu výrobce : | TPS2149IDGNG4 | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stav zásob : | 16250 pcs Stock |
| Popis : | IC 3.3V LDO/DUAL SWITCH 8-MSOP | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | TPS2149IDGNG4 |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC 3.3V LDO/DUAL SWITCH 8-MSOP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 16250 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Napětí - Load | 2.9 V ~ 5.5 V |
| Typ přepínače | USB Switch |
| Dodavatel zařízení Package | 8-MSOP-PowerPad |
| Série | - |
| Rds On (typ) | 340 mOhm |
| Ratio - Vstup: Výstup | 1:2 |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Typ výstupu | N-Channel |
| Konfigurace výstupu | High Side |
| Provozní teplota | -40°C ~ 100°C (TJ) |
| Počet výstupů | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 28 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Rozhraní | On/Off |
| Typ vstupu | Non-Inverting |
| Funkce | Status Flag |
| Ochrana proti poruchám | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO |
| Proud - výstup (Max) | 200mA |
| Číslo základní části | TPS2149 |








IC 3.3V LDO/DUAL SWITCH 8-MSOP

IC 3.3V LDO/DUAL SWITCH 8-MSOP

IC USB ADJ LDO 3.3V HP 14-HTSSOP

IC USB ADJ LDO 3.3V HP 14-HTSSOP

IC 3.3V LDO/DUAL SWITCH 8-MSOP

IC 3.3V LDO/DUAL SWITCH 10-MSOP

IC USB ADJ LDO 3.3V HP 14-HTSSOP

IC 3.3V LDO/DUAL SWITCH 10-MSOP

IC 3.3V LDO/DUAL SWITCH 8-MSOP

IC 3.3V LDO/DUAL SWITCH 8-MSOP