Part Number:TPS2065DDBVR
- datum: 2023/11/1
- Doba trvání: 10 sekundy
- Velikost videa.: 4.19 MB
- Snímek obrazovky



| Číslo dílu výrobce : | TPS2032PG4 | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stav zásob : | 350 pcs Stock |
| Popis : | IC 1.5A PWR DIST SWITCH 8-DIP | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | TPS2032PG4 |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC 1.5A PWR DIST SWITCH 8-DIP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 350 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Napětí - Load | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Typ přepínače | General Purpose |
| Dodavatel zařízení Package | 8-PDIP |
| Série | - |
| Rds On (typ) | 33 mOhm |
| Ratio - Vstup: Výstup | 1:1 |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ výstupu | N-Channel |
| Konfigurace výstupu | High Side |
| Ostatní jména | TPS2032PE4 TPS2032PE4-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Počet výstupů | 1 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Rozhraní | On/Off |
| Typ vstupu | Non-Inverting |
| Funkce | Status Flag |
| Ochrana proti poruchám | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO |
| Proud - výstup (Max) | 1A |
| Číslo základní části | TPS2032 |











IC 2.2A PWR DIST SWITCH 8-SOIC

IC 1.5A PWR DIST SWITCH 8-SOIC

IC 2.2A PWR DIST SWITCH 8-SOIC

IC 2.2A POWER DIST SWITCH 8-SOIC

IC 2.2A PWR DIST SWITCH 8-SOIC

IC 1.5A PWR DIST SWITCH 8-SOIC

IC PWR DIST SWITCH 1.5A 8SOIC

TPS2032EVM-290

IC 1.5A PWR DIST SWITCH 8-SOIC

IC 1.5A PWR DIST SWITCH 8-DIP