| Číslo dílu výrobce : | TPA2000D1PW |
|---|---|
| Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stav zásob : | 423 pcs Stock |
| Popis : | IC AMP AUDIO PWR 2W MONO 16TSSOP |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | TPA2000D1PW |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC AMP AUDIO PWR 2W MONO 16TSSOP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 423 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Typ | Class D |
| Dodavatel zařízení Package | 16-TSSOP |
| Série | - |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Typ výstupu | 1-Channel (Mono) |
| Ostatní jména | 296-7009-5 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maximální výstupní výkon x TV @ Load | 2W x 1 @ 4 Ohm |
| Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkce | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit Protection, Shutdown |
| Detailní popis | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D 16-TSSOP |
| Číslo základní části | TPA2000D1 |








IC AMP AUDIO PWR 2W MONO 16TSSOP
THYRISTOR 180V 150A DO15

EVAL MOD FOR TPA2000D1
TRISIL TVS 180V BIDIR DO-15

IC AMP AUDIO PWR 2W MONO D 48BGA

IC AMP AUDIO PWR 2W MONO 16TSSOP

IC AMP AUDIO PWR 2W MONO 16TSSOP

IC AMP AUDIO PWR 2W MONO 16TSSOP

EVAL MOD AUDIO PWR AMP TPA152

IC AMP AUDIO PWR 2W MONO 16TSSOP