Part Number:TLV2452IDGK
- datum: 2024/03/18
- Doba trvání: 10 sekundy
- Velikost videa.: 3.22 MB
- Snímek obrazovky



| Číslo dílu výrobce : | TLV2463CDGSR |
|---|---|
| Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stav zásob : | 2775 pcs Stock |
| Popis : | IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 10VSSOP |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | TLV2463CDGSR |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 10VSSOP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2775 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Napájení, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 6 V, ±1.35 V ~ 3 V |
| Napětí - Input Offset | 500µV |
| Dodavatel zařízení Package | 10-VSSOP |
| rychlost přeběhu | 1.6 V/µs |
| Série | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Typ výstupu | Rail-to-Rail |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Počet okruhů | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Zisk Bandwidth Product | 6.4MHz |
| Detailní popis | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 10-VSSOP |
| Proud - Supply | 550µA |
| Aktuální - Výstup / Channel | 80mA |
| Aktuální - Vstupní klidový | 1.3nA |
| Číslo základní části | TLV2463 |
| zesilovač Type | General Purpose |











IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 10VSSOP

IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 14DIP

IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 10VSSOP

IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 10VSSOP

IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 10VSSOP

IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 14SOIC