| Číslo dílu výrobce : | TLC7528IDWG4 | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stav zásob : | 5684 pcs Stock |
| Popis : | IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20-SOIC | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | TLC7528IDWG4 |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20-SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5684 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply, digitální | 5 V ~ 15 V |
| Napětí - Supply, analogový | 5 V ~ 15 V |
| Dodavatel zařízení Package | 20-SOIC |
| Doba ustálení | 100ns |
| Série | - |
| Typové označení | External |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Typ výstupu | Current - Unbuffered |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Počet převodníků D / A | 2 |
| Počet bitů | 8 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5 (Max), ±0.5 (Max) |
| Diferenciální výstup | No |
| Detailní popis | 8 Bit Digital to Analog Converter 2 20-SOIC |
| Data Interface | Parallel |
| Číslo základní části | TLC7528 |
| Architektura | R-2R |








IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20-PLCC

IC 8 BIT 0.1US MDAC P/O 20-PLCC

IC 8 BIT 0.1US MDAC P/O 20-SOIC

IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20-SOIC

IC 8 BIT 0.1US MDAC P/O 20-SOIC

IC 8 BIT 0.1US MDAC P/O 20-DIP

IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20-PLCC

IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20-SOIC

IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20-SOIC

IC DUAL 8-BIT MLTPLY DAC 20-SOIC