| Číslo dílu výrobce : | THS4041IDGN |
|---|---|
| Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stav zásob : | 7750 pcs Stock |
| Popis : | IC OPAMP VFB 165MHZ 8MSOP |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | THS4041IDGN |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC OPAMP VFB 165MHZ 8MSOP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 7750 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Napájení, Single / Dual (±) | 9 V ~ 32 V, ±4.5 V ~ 16 V |
| Napětí - Input Offset | 2.5mV |
| Dodavatel zařízení Package | 8-MSOP-PowerPad |
| rychlost přeběhu | 400 V/µs |
| Série | - |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Typ výstupu | - |
| Ostatní jména | 296-10033-5 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit 8-MSOP-PowerPad |
| Proud - Supply | 8mA |
| Aktuální - Výstup / Channel | 100mA |
| Aktuální - Vstupní klidový | 2.5µA |
| Číslo základní části | THS4041 |
| zesilovač Type | Voltage Feedback |
| -3 dB šířka pásma | 165MHz |








IC OPAMP VFB 165MHZ 8MSOP

IC OPAMP VFB 165MHZ 8SOIC

IC OPAMP VFB 165MHZ 8SOIC

IC OPAMP VFB 165MHZ 8SOIC

IC OPAMP VFB 165MHZ 8SOIC

IC OPAMP VFB 165MHZ 8MSOP

IC OPAMP VFB 165MHZ 8MSOP

IC OPAMP VFB 165MHZ 8MSOP

IC OPAMP VFB 165MHZ 8SOIC

EVAL MOD FOR THS4041