| Číslo dílu výrobce : | THS1215IDW | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stav zásob : | 18260 pcs Stock |
| Popis : | IC A/D 15MSPS 12BIT LP 28-SOIC | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | THS1215IDW |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC A/D 15MSPS 12BIT LP 28-SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 18260 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply, digitální | 3 V ~ 3.6 V |
| Napětí - Supply, analogový | 3 V ~ 3.6 V |
| Dodavatel zařízení Package | 28-SOIC |
| Série | - |
| Vzorkování (Per Second) | 15M |
| Typové označení | External, Internal |
| Poměr - S / H: ADC | 1:1 |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Ostatní jména | 296-10010-5 THS1215IDWG4 THS1215IDWG4-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet vstupů | 1 |
| Počet bitů | 12 |
| Počet převodníků A / D | 1 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ vstupu | Differential |
| Funkce | - |
| Detailní popis | 12 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Pipelined 28-SOIC |
| Data Interface | Parallel |
| Konfigurace | S/H-ADC |
| Číslo základní části | THS1215 |
| Architektura | Pipelined |








IC A/D 15MSPS 12BIT LP 28-TSSOP

IC A/D 15MSPS 12BIT LP 28-SOIC

IC A/D 15MSPS 12BIT LP 28-SOIC

IC ADC 15MSPS 12BIT LP 28-TSSOP

IC A/D 15MSPS 12BIT LP 28-TSSOP

IC A/D 15MSPS 12BIT LP 28-TSSOP

EVAL MOD LOW PWR A/D FOR THS1215

IC A/D 15MSPS 12BIT LP 28-TSSOP

IC ADC 15MSPS 12BIT LP 28-TSSOP

IC A/D 15MSPS 12BIT LP 28-SOIC