| Číslo dílu výrobce : | TCA9539RTWR |
|---|---|
| Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stav zásob : | 57805 pcs Stock |
| Popis : | IC I/O EXPANDER I2C 16B 24WQFN |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | TCA9539RTWR |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC I/O EXPANDER I2C 16B 24WQFN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 57805 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Dodavatel zařízení Package | 24-WQFN (4x4) |
| Série | - |
| Obal | Original-Reel® |
| Paket / krabice | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Typ výstupu | Push-Pull |
| Ostatní jména | 296-25157-6 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet I / O | 16 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| přerušení Výstup | Yes |
| Rozhraní | I²C, SMBus |
| Funkce | POR |
| Detailní popis | I/O Expander 16 I²C, SMBus 400kHz 24-WQFN (4x4) |
| Proud - Výstupní zdroj / Sink | 10mA, 25mA |
| Frekvence hodin | 400kHz |
| Číslo základní části | TCA9539 |








IC I/O EXPANDER I2C 16B TSSOP

IC I2C SW 2CH W/RESET 14TSSOP

IC I2C SW 4CH W/RESET 20TSSOP

IC I/O EXPANDER I2C 16BIT 24TSSO

IC I2C SW 2CH W/RESET 14SOIC

IC I/O EXPANDER I2C 8B 16TSSOP

IC I2C SW 4CH W/RESET 16SOIC

IC I/O EXPANDER I2C 16B 24VQFN

IC I/O EXPANDER I2C 8B 16TSSOP

IC I2C SW 4CH W/RESET 20TSSOP