| Číslo dílu výrobce : | SN75HVD1176DG4 | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stav zásob : | 8155 pcs Stock |
| Popis : | IC PROFIBUS RS-485 TXRX 8-SOIC | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | SN75HVD1176DG4 |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC PROFIBUS RS-485 TXRX 8-SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 8155 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Typ | Transceiver |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| Série | - |
| Přijímačová hystereze | 40mV |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Počet řidičů / Přijímače | 1/1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Duplex | Half |
| Detailní popis | 1/1 Transceiver Half RS422, RS485 8-SOIC |
| Rychlost přenosu dat | 40Mbps |
| Číslo základní části | 75HVD1176 |








IC TXRX RS422/RS485 32MBPS 8SOIC

IC PROFIBUS RS-485 TXRX 8-SOIC

IC TXRX RS422/RS485 10MBPS 8SOIC

IC TXRX RS422/RS485 10MBPS 8SOIC

IC PROFIBUS RS-485 TXRX 8-SOIC

IC TXRX RS422/RS485 32MBPS 8SOIC

IC TXRX RS422/RS485 32MBPS 8SOIC

IC TXRX RS422/RS485 10MBPS 8SOIC

IC DIFF TXRX 3.3V 8-DIP

IC PROFIBUS RS-485 TXRX 8-SOIC