Part Number:SN74LVC8T245PWR
- datum: 2021/10/15
- Doba trvání: 10 sekundy
- Velikost videa.: 7.16 MB
- Snímek obrazovky


| Číslo dílu výrobce : | SN74LV374ADW |
|---|---|
| Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stav zásob : | 1020 pcs Stock |
| Popis : | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | SN74LV374ADW |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1020 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply | 2 V ~ 5.5 V |
| Typ | D-Type |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Série | 74LV |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Typ výstupu | Tri-State, Non-Inverted |
| Ostatní jména | 296-1688 296-1688-5 SN74LV374ADWE4 SN74LV374ADWE4-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet elementů | 1 |
| Počet bitů na Element | 8 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max prodlení propagace @ V, Max CL | 10.1ns @ 5V, 50pF |
| Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vstupní kapacita | 2.9pF |
| Funkce | Standard |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 20µA |
| Aktuální - Výstup High, Low | 16mA, 16mA |
| Frekvence hodin | 170MHz |
| Číslo základní části | 74LV374 |










IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SO
BUS DRIVER
BUS DRIVER

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TVSOP

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TVSOP

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SSOP

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20BGA

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TVSOP