| Číslo dílu výrobce : | SN74F112NSRE4 | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stav zásob : | 56261 pcs Stock |
| Popis : | IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SO | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | SN74F112NSRE4 |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SO |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 56261 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Typ | JK Type |
| Trigger Type | Negative Edge |
| Série | 74F |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Typ výstupu | Differential |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Počet elementů | 2 |
| Počet bitů na Element | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max prodlení propagace @ V, Max CL | 6.5ns @ 5V, 50pF |
| Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkce | Set(Preset) and Reset |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 19mA |
| Aktuální - Výstup High, Low | 1mA, 20mA |
| Frekvence hodin | 130MHz |
| Číslo základní části | 74F112 |








IC GATE AND 3CH 3-INP 14DIP

IC GATE AND 3CH 3-INP 14SOIC

PROTOTYPE

IC GATE AND 3CH 3-INP 14SOIC

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SO

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16DIP

IC GATE AND 3CH 3-INP 14SOIC

DUAL J-K NEGATIVE-EDGE-TRIGGERED

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16DIP

IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SO