Part Number:SN74AHC1G125DBVR
- datum: 2022/03/3
- Doba trvání: 10 sekundy
- Velikost videa.: 6.87 MB
- Snímek obrazovky


| Číslo dílu výrobce : | SN74AUP1G17DBVRG4 |
|---|---|
| Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stav zásob : | 132846 pcs Stock |
| Popis : | IC BUF NON-INVERT 3.6V SOT23-5 |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | SN74AUP1G17DBVRG4 |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC BUF NON-INVERT 3.6V SOT23-5 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 132846 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply | 0.8 V ~ 3.6 V |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23-5 |
| Série | 74AUP |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | SC-74A, SOT-753 |
| Typ výstupu | Push-Pull |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet elementů | 1 |
| Počet bitů na Element | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 20 Weeks |
| Typ logiky | Buffer, Non-Inverting |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ vstupu | Schmitt Trigger |
| Detailní popis | Buffer, Non-Inverting 1 Element 1 Bit per Element Push-Pull Output SOT-23-5 |
| Aktuální - Výstup High, Low | 4mA, 4mA |
| Číslo základní části | 74AUP1G17 |










IC BUF NON-INVERT 3.6V SOT23-5

IC BUF NON-INVERT 3.6V SOT23-5

IC BUF NON-INVERT 3.6V SC70-5

IC INVERTER SCHMITT 1CH 6SON

IC INVERTER SCHMITT 1CH 6SON

IC BUF NON-INVERT 3.6V SC70-5

IC BUF NON-INVERT 3.6V SOT23-5

IC BUF NON-INVERT 3.6V SC70-5

IC BUF NON-INVERT 3.6V SC70-5

IC INVERTER SCHMITT 1CH 4DSBGA