| Číslo dílu výrobce : | PTB78560BAS | Stav RoHs : | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stav zásob : | 386 pcs Stock |
| Popis : | DC DC CONVERTER 1.8-3.6V 30W | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | PTB78560BAS |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | DC DC CONVERTER 1.8-3.6V 30W |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 386 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 1.8 ~ 3.6 V |
| Napětí - Izolace | 1.5kV |
| Napětí - vstup (Min) | 18V |
| Napětí - vstup (Max) | 60V |
| Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.04" L x 1.04" W x 0.40" H (51.8mm x 26.5mm x 10.3mm) |
| Série | PTB78560 |
| Příkon (W) | 30W |
| Obal | Tray |
| Paket / krabice | 11-SMD Module |
| Ostatní jména | 296-20361 PTB78560BAS-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Výrobní standardní doba výroby | 26 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Funkce | Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO |
| Účinnost | 80% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8 ~ 3.6 V 8A 18V - 60V Input |
| Proud - výstup (Max) | 8A |
| Číslo základní části | PTB78560B |
| Aplikace | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER 9-13.2V 30W

DC DC CONVERTER 1.8-3.6V 30W
TIP SCREWDRIVER 0.093

DC DC CONVERTER 9-13.2V 30W

DC DC CONVERTER 1.8-3.6V 30W

DC DC CONVERTER 3.6-5.5V 30W

DC DC CONVERTER 3.6-5.5V 30W

DC DC CONVERTER 3.6-5.5V 30W

DC DC CONVERTER 1.8-3.6V 72W

DC DC CONVERTER 9-13.2V 30W