Part Number:OPA227UA/2K5
- datum: 2024/06/14
- Doba trvání: 10 sekundy
- Velikost videa.: 5.58 MB
- Snímek obrazovky



| Číslo dílu výrobce : | OPA2209AID |
|---|---|
| Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stav zásob : | 711 pcs Stock |
| Popis : | IC OPAMP GP 18MHZ RRO 8SOIC |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | OPA2209AID |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC OPAMP GP 18MHZ RRO 8SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 711 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Napájení, Single / Dual (±) | 4.5 V ~ 36 V, ±2.25 V ~ 18 V |
| Napětí - Input Offset | 35µV |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| rychlost přeběhu | 6.4 V/µs |
| Série | - |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ výstupu | Rail-to-Rail |
| Ostatní jména | 296-24483-5 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet okruhů | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) |
| Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Zisk Bandwidth Product | 18MHz |
| Detailní popis | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC |
| Proud - Supply | 2.2mA |
| Aktuální - Výstup / Channel | 65mA |
| Aktuální - Vstupní klidový | 1nA |
| Číslo základní části | OPA2209 |
| zesilovač Type | General Purpose |











OVP 40-V, LOW-POWER, LOW-NOISE,

OVP 40-V, LOW-POWER, LOW-NOISE,

IC OPAMP GP 18MHZ RRO 8VSSOP
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP

IC OPAMP GP 18MHZ RRO 8SOIC
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC

DUAL, RAIL-TO-RAIL BIPOLAR PRECI

IC OPAMP GP 18MHZ RRO 8VSSOP