| Číslo dílu výrobce : | LP38693SDX-ADJ |
|---|---|
| Stav RoHs : | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stav zásob : | 350 pcs Stock |
| Popis : | IC REG LIN POS ADJ 500MA 6WSON |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | LP38693SDX-ADJ |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC REG LIN POS ADJ 500MA 6WSON |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 350 pcs |
| Datasheety | |
| Odpojení napětí (Max) | - |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 1.25V |
| Napětí - Výstup (Max) | 9V |
| Napětí - vstup (Max) | 10V |
| Dodavatel zařízení Package | 6-WSON (3x3) |
| Série | Automotive, AEC-Q100 |
| Ochranné funkce | Over Temperature |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 6-WDFN Exposed Pad |
| PSRR | 55dB (120Hz) |
| Typ výstupu | Adjustable |
| Konfigurace výstupu | Positive |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet regulátorů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detailní popis | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.25 V ~ 9 V 500mA 6-WSON (3x3) |
| Proud - Supply (Max) | 100µA |
| Aktuální - Quiescent (Iq) | 55µA |
| Current - Výstup | 500mA |
| Ovládací prvky | Enable |
| Číslo základní části | LP38693 |








IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-5

IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-5

IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-5

IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6WSON

IC REG LIN POS ADJ 500MA 6WSON

IC REG LINEAR 5V 500MA 6WSON

IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-5

IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON

IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6WSON

IC REG LINEAR 5V 500MA 6WSON