Part Number:LM431BIM3X/NOPB
- datum: 2021/10/15
- Doba trvání: 9 sekundy
- Velikost videa.: 9.62 MB
- Snímek obrazovky


| Číslo dílu výrobce : | LM431CCM/NOPB |
|---|---|
| Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stav zásob : | 50 pcs Stock |
| Popis : | IC VREF SHUNT ADJ 8SOIC |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | LM431CCM/NOPB |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC VREF SHUNT ADJ 8SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 50 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 2.5V |
| Napětí - Výstup (Max) | 37V |
| Napětí - Vstup | - |
| Tolerance | -0.6%, +0.4% |
| teplotní koeficient | 50ppm/°C Typical |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| Série | - |
| Typové označení | Shunt |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ výstupu | Adjustable |
| Ostatní jména | *LM431CCM LM431CCM LM431CCM-ND |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Hluk - 10 Hz až 10 kHz | - |
| Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz | - |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Shunt Voltage Reference IC 37V -0.6%, +0.4% 100mA 8-SOIC |
| Proud - Supply | - |
| Current - Výstup | 100mA |
| Proud - Cathode | 1mA |
| Číslo základní části | LM431 |









IC VREF SHUNT ADJ TO92-3
Na skladěIC VREF SHUNT ADJ 1% TO226-3
LM431C - TWO TERMINAL VOLTAGE RE

IC VREF SHUNT ADJ SOT23-3

IC VREF SHUNT ADJ SOT23-3

IC VREF SHUNT ADJ SOT23-3
IC VREF SHUNT ADJ TO92-3
Na skladě
IC VREF SHUNT ADJ TO92-3
IC VREF SHUNT ADJ 8SOP
Na skladě
IC VREF SHUNT ADJ SOT23-3