Part Number:LM2903PT
- datum: 2023/08/25
- Doba trvání: 10 sekundy
- Velikost videa.: 4.77 MB
- Snímek obrazovky




| Číslo dílu výrobce : | LM2904QD |
|---|---|
| Stav RoHs : | RoHS neodpovídá |
| Výrobce / značka : | Texas Instruments |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | LM2904QD |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS neodpovídá |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | |
| Napětí - rozpětí napájení (min) | 3 V |
| Napětí - rozpětí napájení (max) | 26 V |
| Napětí - Input Offset | 3 mV |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| rychlost přeběhu | 0.3V/µs |
| Série | Automotive, AEC-Q100 |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Balík | Tube |
| Typ výstupu | - |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Počet okruhů | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Zisk Bandwidth Product | 700 kHz |
| Proud - Supply | 500µA (x2 Channels) |
| Aktuální - Výstup / Channel | 40 mA |
| Aktuální - Vstupní klidový | 20 nA |
| zesilovač Type | General Purpose |












IC OPAMP GP 700KHZ 8TSSOP

IC OPAMP GP 700KHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 700KHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 700KHZ 8SOIC
IC OPAMP GP 1.1MHZ 8DFN

IC OPAMP GP 700KHZ 8TSSOP

IC OPAMP GP 700KHZ 8TSSOP

IC OPAMP GP 700KHZ 8SOIC

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP

IC OPAMP GP 700KHZ 8TSSOP