| Číslo dílu výrobce : | FDC1004QDGSTQ1 |
|---|---|
| Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stav zásob : | 5407 pcs Stock |
| Popis : | CAPACITIVE SENSING SOLUTIONS |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | FDC1004QDGSTQ1 |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | CAPACITIVE SENSING SOLUTIONS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5407 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Typ | Proximity Detector |
| Dodavatel zařízení Package | 10-VSSOP |
| Série | Automotive, AEC-Q100 |
| Rozlišení | 16 b |
| Detekce blízkosti | Yes |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Ostatní jména | 296-47772-2 FDC1004QDGSTQ1-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet vstupů | 4 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| LED kanálů řidiče | - |
| Rozhraní | I²C |
| Detailní popis | Capacitive Touch Proximity Detector 10-VSSOP |
| Proud - Supply | 750µA |








IC CAPACITIVE SENSING 4CH 10WSON

EVAL BOARD FOR FDC1004

EVAL MOD CAP-DGTL CONV FDC1004

IC CAPACITIVE SENSING 4CH 10VSSO

CONN D-SUB

CONN D-SUB

CAPACITIVE SENSING SOLUTIONS

CAPACITIVE SENSING SOLUTIONS

FLOPPY DISK CONTROLLER/FORMATTER

FLOPPY DISK CONTROLLER/FORMATTER