| Číslo dílu výrobce : | CLVC2G17MDCKREPG4 |
|---|---|
| Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stav zásob : | 33720 pcs Stock |
| Popis : | IC BUF NON-INVERT 5.5V SC70-6 |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | CLVC2G17MDCKREPG4 |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC BUF NON-INVERT 5.5V SC70-6 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 33720 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Dodavatel zařízení Package | SC-70-6 |
| Série | 74LVC |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Typ výstupu | Push-Pull |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Počet elementů | 2 |
| Počet bitů na Element | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Typ logiky | Buffer, Non-Inverting |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Typ vstupu | Schmitt Trigger |
| Detailní popis | Buffer, Non-Inverting 2 Element 1 Bit per Element Push-Pull Output SC-70-6 |
| Aktuální - Výstup High, Low | 32mA, 32mA |
| Číslo základní části | 74LVC2G17 |








IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC

IC FF D-TYPE SNGL 1BIT US8

IC OCTAL TRANSP D LATCH 20-TSSOP

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V US8

IC BUF NON-INVERT 3.6V 20TSSOP

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V US8

IC OCTAL TRANSP D LATCH 20-SOIC

IC SELCT/MUX QUAD 2-TO-1 16TSSOP

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SM8