| Číslo dílu výrobce : | CDC208DWRG4 | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stav zásob : | 3450 pcs Stock |
| Popis : | IC CLK BUFFER 1:4 60MHZ 20SOIC | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | CDC208DWRG4 |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC CLK BUFFER 1:4 60MHZ 20SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3450 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Typ | Fanout Buffer (Distribution) |
| Dodavatel zařízení Package | 20-SOIC |
| Série | - |
| Ratio - Vstup: Výstup | 1:4 |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Výstup | CMOS |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet okruhů | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vstup | TTL |
| Frekvence - Max | 60MHz |
| Diferenciál - Vstup: Výstup | No/No |
| Detailní popis | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:4 60MHz 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Číslo základní části | CDC208 |








IC CLK BUFFER 1:4 60MHZ 20SOIC

IC CLK BUFFER 1:4 60MHZ 20SO

IC CLK BUFFER 1:4 60MHZ 20SOIC

IC CLK BUFFER 1:4 60MHZ 20SO

IC CLK BUFFER 1:4 60MHZ 20SOIC

OBSOLETE - LIFETIME BUY ENDS 01-
BUS DRIVER, 4-BIT,

IC CLK BUFFER 1:4 60MHZ 20SO

IC CLK BUFFER 1:4 60MHZ 20SO
LOW SKEW CLOCK DRIVER