Part Number:CD74HC4067M96
- datum: 2023/10/18
- Doba trvání: 10 sekundy
- Velikost videa.: 6.87 MB
- Snímek obrazovky



| Číslo dílu výrobce : | CD74HC123PWG4 | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments | Stav zásob : | 69054 pcs Stock |
| Popis : | IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | CD74HC123PWG4 |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 69054 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply | 2V ~ 6V |
| Dodavatel zařízení Package | 16-TSSOP |
| Série | 74HC |
| Schmitt Trigger Input | No |
| prodlení propagace | 25ns |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Typ logiky | Monostable |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| nezávislými okruhy | 2 |
| Detailní popis | Monostable Multivibrator 25ns 16-TSSOP |
| Aktuální - Výstup High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Číslo základní části | 74HC123 |











IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO

IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP
IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO