Part Number:CD74HC4067M96
- datum: 2023/10/18
- Doba trvání: 10 sekundy
- Velikost videa.: 6.87 MB
- Snímek obrazovky



| Číslo dílu výrobce : | CD74HC123NSR |
|---|---|
| Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stav zásob : | 3639 pcs Stock |
| Popis : | IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | CD74HC123NSR |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3639 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply | 2V ~ 6V |
| Dodavatel zařízení Package | 16-SO |
| Série | 74HC |
| Schmitt Trigger Input | No |
| prodlení propagace | 25ns |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Ostatní jména | 296-31564-2 CD74HC123NSR-ND CD74HC123NSRE4 CD74HC123NSRE4-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Typ logiky | Monostable |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| nezávislými okruhy | 2 |
| Detailní popis | Monostable Multivibrator 25ns 16-SO |
| Aktuální - Výstup High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Číslo základní části | 74HC123 |











IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16-SOIC
IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16-SOIC

IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16-SOIC

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16-SOIC