| Číslo dílu výrobce : | BQ500412RGZT |
|---|---|
| Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
| Výrobce / značka : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Stav zásob : | 365 pcs Stock |
| Popis : | WIRELESS PWR CTLR WPC 48VQFN |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | BQ500412RGZT |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | WIRELESS PWR CTLR WPC 48VQFN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 365 pcs |
| Datasheety | |
| Napětí - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Dodavatel zařízení Package | 48-VQFN (7x7) |
| Série | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Ostatní jména | 296-37197-2 BQ500412RGZT-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 110°C |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Wireless Power Transmitter PMIC 48-VQFN (7x7) |
| Proud - Supply | 52mA |
| Aplikace | Wireless Power Transmitter |








PROTOTYPE

IC WIRELESS TRANSMITTER 40VQFN

IC WIRELESS PWR TX 48VQFN

EVAL BOARD WIRELESS TX BQ500414Q

IC WIRELESS TRANSMITTER 40VQFN

IC WIRELESS PWR TX 48VQFN

IC WIRELESS TRANSMITTER 48VQFN

EVAL BOARD FOR BQ500412

WIRELESS PWR CTLR WPC 48VQFN

IC WIRELESS TRANSMITTER 48VQFN