| Číslo dílu výrobce : | ADC12DJ800AAVT |
|---|---|
| Stav RoHs : | Nevztahuje se |
| Výrobce / značka : | Texas Instruments |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | IC ANALOG TO DIGITAL CONVERTER |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | ADC12DJ800AAVT.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | ADC12DJ800AAVT |
|---|---|
| Výrobce | |
| Popis | IC ANALOG TO DIGITAL CONVERTER |
| Stav volného vedení / RoHS | Nevztahuje se |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | ADC12DJ800AAVT.pdf |
| Napětí - Supply, digitální | 1.05V ~ 1.15V |
| Napětí - Supply, analogový | 1.05V ~ 1.15V, 1.8V ~ 2V |
| Dodavatel zařízení Package | 144-FCBGA (10x10) |
| Série | - |
| Vzorkování (Per Second) | 800M |
| Typové označení | - |
| Poměr - S / H: ADC | 0:2 |
| Paket / krabice | 144-FBGA, FCBGA |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet vstupů | 2 |
| Počet bitů | 12 |
| Počet převodníků A / D | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Typ vstupu | Differential |
| Funkce | - |
| Data Interface | JESD204B/C |
| Konfigurace | ADC |
| Architektura | Pipelined, SAR |







IC ANALOG TO DIGITAL CONVERTER

IC ADC 12BIT DUAL 40MSPS 64TQFP

ADC 12BIT DUAL 40MSPS 64-TQFP

RF-SAMPLING 12-BIT ADC WITH DUAL

IC ADC 12BIT DUAL 40MSPS 64TQFP

ADC12DJ5200SE EVALUATION MODULE
IC ANALOG TO DIGITAL CONVERTER

ADC 12BIT DUAL 40MSPS 64-TQFP
AUTOMOTIVE DUAL-CHANNEL, 12-BIT,
IC ANALOG TO DIGITAL CONVERTER