| Číslo dílu výrobce : | MCR03EZPFX3922 | Stav RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | LAPIS Semiconductor | Stav zásob : | - |
| Popis : | RES SMD 39.2K OHM 1% 1/10W 0603 | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | MCR03EZPFX3922(1).pdfMCR03EZPFX3922(2).pdf | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | MCR03EZPFX3922 |
|---|---|
| Výrobce | LAPIS Semiconductor |
| Popis | RES SMD 39.2K OHM 1% 1/10W 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | MCR03EZPFX3922(1).pdfMCR03EZPFX3922(2).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | 0603 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | MCR |
| Režim panel | 39.2 kOhms |
| hodnocení | AEC-Q200 |
| Příkon (W) | 0.1W, 1/10W |
| Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - |
| Složení | Thick Film |







RES SMD 39 OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 402 OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 39K OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 392K OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 3.9K OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 4.02K OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 390K OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 39.2 OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 392 OHM 1% 1/10W 0603
RES SMD 3.92K OHM 1% 1/10W 0603