| Číslo dílu výrobce : | AM27CGCK03 | Stav RoHs : | |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Kingbright | Stav zásob : | - |
| Popis : | LED GREEN CLEAR SMD | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | AM27CGCK03(1).pdfAM27CGCK03(2).pdfAM27CGCK03(3).pdfAM27CGCK03(4).pdfAM27CGCK03(5).pdf | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | AM27CGCK03 |
|---|---|
| Výrobce | Kingbright |
| Popis | LED GREEN CLEAR SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | AM27CGCK03(1).pdfAM27CGCK03(2).pdfAM27CGCK03(3).pdfAM27CGCK03(4).pdfAM27CGCK03(5).pdf |
| Vlnová délka - Peak | 574nm |
| Vlnová délka - Dominantní | 570nm |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 2.1V |
| Úhel pohledu | 20° |
| Dodavatel zařízení Package | SMD |
| Velikost / Rozměry | 2.21mm L x 2.04mm W |
| Série | - |
| Paket / krabice | 2-SMD, Gull Wing |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Millicandela Rating | 600mcd |
| Průhlednost objektivu | Clear |
| Styl objektivu | Round with Domed Top |
| Velikost objektivu | 1.78mm Dia |
| objektiv Color | Colorless |
| Výška (Max) | 2.92mm |
| Funkce | - |
| Aktuální - Test | 20mA |
| Konfigurace | Standard |
| Barva | Green |








STANDARD SRAM, 16X4, 55NS, TTL,

AM27C512 - 256 Kilobit (32 K x 8
IC EPROM 512KBIT PARALLEL 32PLCC

LED RED CLEAR SMD
IC EPROM 512KBIT PARALLEL 32CDIP

LED RED CLEAR SMD
IC RAM 64BIT PARALLEL 16CDIP

LED GREEN CLEAR SMD
IC EPROM 512KBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 512KBIT PARALLEL 32CDIP