| Číslo dílu výrobce : | ISL6536AIBZ | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Intersil | Stav zásob : | 4935 pcs Stock |
| Popis : | IC SUPERVISOR 4CHAN 2.7-5V 8SOIC | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | ISL6536AIBZ.pdf | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | ISL6536AIBZ |
|---|---|
| Výrobce | Intersil |
| Popis | IC SUPERVISOR 4CHAN 2.7-5V 8SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4935 pcs |
| Datasheety | ISL6536AIBZ.pdf |
| Napětí - Práh | Adjustable/Selectable |
| Typ | Multi-Voltage Supervisor |
| Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| Série | - |
| resetování Prodleva | - |
| resetovat | Active Low |
| Obal | Tube |
| Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Výstup | Open Drain or Open Collector |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet napìtí Sledované | 4 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | Supervisor Open Drain or Open Collector 4 Channel 8-SOIC |
| Číslo základní části | ISL6536 |








IC SUPERVISOR 4-CHAN 8-SOIC
IC SUPERVISOR 4 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 4 CHANNEL 8SOIC
IC REG CTRLR BUCK 16QFN
IC SUPERVISOR 4 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 4 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR 4 CHANNEL 8SOIC

IC SUPERVISOR 4-CHAN 8-SOIC
IC SUPERVISOR 4 CHANNEL 8SOIC

IC SUPERVISOR 4-CHAN 8-SOIC