| Číslo dílu výrobce : | P2300SCMCLRP | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Hamlin / Littelfuse | Stav zásob : | 25589 pcs Stock |
| Popis : | SIDAC MC BI 190V 400A DO-214 | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | P2300SCMCLRP(1).pdfP2300SCMCLRP(2).pdf | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | P2300SCMCLRP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | SIDAC MC BI 190V 400A DO-214 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 25589 pcs |
| Datasheety | P2300SCMCLRP(1).pdfP2300SCMCLRP(2).pdf |
| Napětí - Na státu | 5V |
| Napětí - Off State | 190V |
| Napětí - Spínací | 260V |
| Série | SIDACtor® |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | DO-214AA, SMB |
| Ostatní jména | P2300SCMCLRP-ND P2300SCMCLRPTR |
| Počet elementů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Proud - špičkový impuls (8 / 20μs) | 400A |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 100A |
| Proud - přidržení (H) | 150mA |
| kapacitní | 50pF |







SIDACTOR BI 190V 400A DO-214
THYRISTOR 190V 400A DO214AA
SIDACTOR BI 190V 1000A DO214
SIDACTOR BIDIR 190V 400A DO-214
TSS, DO-214AA,190V 150MA,CO 80PF
THYRISTOR 190V 400A DO214AA
SIDACTOR BIDIR 190V 250A DO-214
THYRISTOR 190V 1KA DO214AA
SIDACTOR BI 190V 400A DO-214
TSS DO214AA/SMB, 190V 200A, REEL