| Číslo dílu výrobce : | QTLP9133GR | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Everlight Electronics | Stav zásob : | 133971 pcs Stock |
| Popis : | LED YELLOW DIFFUSED T-3/4 SMD | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | QTLP9133GR.pdf | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | QTLP9133GR |
|---|---|
| Výrobce | Everlight Electronics |
| Popis | LED YELLOW DIFFUSED T-3/4 SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 133971 pcs |
| Datasheety | QTLP9133GR.pdf |
| Vlnová délka - Peak | 585nm |
| Vlnová délka - Dominantní | - |
| Napětí - vpřed (Vf) (typ) | 2V |
| Úhel pohledu | 50° |
| Dodavatel zařízení Package | T-3/4 |
| Velikost / Rozměry | 2.50mm L x 2.00mm W |
| Série | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 2-SMD, Gull Wing |
| Ostatní jména | QTLP9133GREL |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Millicandela Rating | 15mcd |
| Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Průhlednost objektivu | Diffused |
| Styl Objektiv / Velikost | Round with Domed Top, 1.90mm |
| objektiv Color | Yellow |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška (Max) | 3.00mm |
| Funkce | - |
| Detailní popis | Yellow LED Indication - Discrete 2V 2-SMD, Gull Wing |
| Aktuální - Test | 20mA |
| Konfigurace | Standard |
| Barva | Yellow |







LED YLW DIFF SUBMINI T-3/4 AXIAL
Na skladěLED RED DIFF SUBMINI T-3/4 SMD
Na skladěLED YLW DIFF SUBMINI T-3/4 SMD
Na skladě
LED GREEN DIFFUSED T-3/4 SMD
LED YLW DIFF SUBMINI T-3/4 SMD
Na skladěLED RED DIFFUSED 2SMD
LED RED DIFF SUBMINI T-3/4 SMD
Na skladěLED YLW DIFF SUBMINI T-3/4 SMD
Na skladěLED YELLOW DIFFUSED 2SMD
LED GRN DIFF SUBMINI T-3/4 AXIAL
Na skladě