| Číslo dílu výrobce : | LP37OACGY |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | E-Switch |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | SWITCH PUSH SPDT 0.25A 50V |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | LP37OACGY(1).pdfLP37OACGY(2).pdfLP37OACGY(3).pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | LP37OACGY |
|---|---|
| Výrobce | E-Switch |
| Popis | SWITCH PUSH SPDT 0.25A 50V |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | LP37OACGY(1).pdfLP37OACGY(2).pdfLP37OACGY(3).pdf |
| Napìtí - DC | 50 V |
| Typ | Standard, Illuminated |
| styl koncovky | Gull Wing |
| přepínač Funkce | On-Mom |
| Série | LP37 |
| Panelového výřezu Rozměry | - |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -30°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount, Right Angle |
| mechanické Life | 30,000 Cycles |
| Ochrana proti vniknutí | - |
| Osvětlení napětí (nominální) | 2.1 VDC |
| Osvětlení Type, Color | LED, Yellow |
| Funkce | - |
| elektrická životnost | - |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 250mA (DC) |
| Barva - Pohon / Cap | Black |
| Obvod | SPDT |
| Číslo základního produktu | LP37 |
| Pohon Type | Plunger for Cap |
| Pohon Značení | No Marking |








ADJUSTABLE POSITIVE LDO REGULATO

SWITCH PUSH SPDT 0.25A 50V

SWITCH PUSH SPDT 0.25A 50V

SWITCH PUSH SPDT 0.25A 50V

IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A 8WSON

IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO263

SWITCH PUSH SPDT 0.25A 50V

IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A 8WSON

IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A 8WSON
SWITCH PUSH SPDT 0.25A 50V