| Číslo dílu výrobce : | CPCI-AC-6U-500R |
|---|---|
| Stav RoHs : | |
| Výrobce / značka : | Digital Power Corporation |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | CPCI AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | CPCI-AC-6U-500R.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | CPCI-AC-6U-500R |
|---|---|
| Výrobce | Digital Power Corporation |
| Popis | CPCI AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | CPCI-AC-6U-500R.pdf |
| Napětí - výstup 6 | - |
| Napětí - výstup 5 | - |
| Napětí - Výstup 4 | -12V |
| Napětí - Výstup 3 | 12V |
| Napětí - Výstup 2 | 3.3V |
| Napětí - Výstup 1 | 5V |
| Napětí - Vstup | 90 ~ 264 VAC |
| Typ | Enclosed |
| Standardní číslo | 60950-1 |
| Velikost / Rozměry | 10.31" L x 6.68" W x 1.59" H (261.9mm x 169.6mm x 40.3mm) |
| Série | CPCI-6U |
| Příkon (W) | 751W |
| Balík | Box |
| Provozní teplota | -5°C ~ 70°C (With Derating) |
| Počet výstupů | 4 |
| Typ montáže | Compact PCI® |
| Požadováno minimální zatížení | No |
| Funkce | Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input |
| Účinnost | - |
| Aktuální - výstup 4 | 1.5 A |
| Aktuální - výstup 3 | 12 A |
| Aktuální - výstup 2 | 80 A |
| Aktuální - výstup 1 | 65 A |
| Číslo základního produktu | CPCI-AC |
| Schválení agentura | CE, cURus |
| Aplikace | ITE (Commercial) |







AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 354W
CPCI AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V

EJECTOR HANDLE VME CARD GUIDES
CPCI AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V
AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 733W
CPCI AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V
AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 683W

AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 622W
AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 751W

AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 622W