| Číslo dílu výrobce : | RN60D1983FRE6 |
|---|---|
| Stav RoHs : | RoHS neodpovídá |
| Výrobce / značka : | Dale / Vishay |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | RES 198K OHM 1/4W 1% AXIAL |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | RN60D1983FRE6(1).pdfRN60D1983FRE6(2).pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | RN60D1983FRE6 |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | RES 198K OHM 1/4W 1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | RoHS neodpovídá |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | RN60D1983FRE6(1).pdfRN60D1983FRE6(2).pdf |
| Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.145' Dia x 0.344' L (3.68mm x 8.74mm) |
| Série | Military, MIL-R-10509/1, RN60 |
| Režim panel | 198 kOhms |
| Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Paket / krabice | Axial |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 175°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 |
| Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Poruchovost | - |
| Složení | Metal Film |
| Číslo základního produktu | RN60 |







RES 196K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 19.1 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 196K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 19.8K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 19.1 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 19.1 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 198K OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 19.6 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 19.1 OHM 1/4W 1% AXIAL
RES 196K OHM 1/4W 1% AXIAL