| Číslo dílu výrobce : | CT94EP205 |
|---|---|
| Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
| Výrobce / značka : | Copal Electronics |
| Stav zásob : | - |
| Popis : | TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE |
| Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | CT94EP205.pdf |
| Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | CT94EP205 |
|---|---|
| Výrobce | Copal Electronics |
| Popis | TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | Na skladě |
| Datasheety | CT94EP205.pdf |
| Tolerance | ±10% |
| styl koncovky | PC Pins |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C |
| Velikost / Rozměry | Square - 0.378" L x 0.378" W x 0.189" H (9.60mm x 9.60mm x 4.80mm) |
| Série | CT94 |
| odporového materiálu | Cermet |
| Režim panel | 2 MOhms |
| Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |
| Obal | Bulk |
| Ostatní jména | CT-94EP 2M OHM (205) CT-94EP205 |
| Počet závitů | 18 |
| Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | 2 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment |
| Typ úpravy | Side Adjustment |







TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE