| Číslo dílu výrobce : | CPDT6-5V4U | Stav RoHs : | Bez olova / V souladu RoHS |
|---|---|---|---|
| Výrobce / značka : | Comchip Technology | Stav zásob : | 5402 pcs Stock |
| Popis : | TVS DIODE 5V 10V SOT23-6 | Odeslat z : | Hongkong |
| Datasheety : | CPDT6-5V4U.pdf | Cesta zásilky : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Číslo dílu | CPDT6-5V4U |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | TVS DIODE 5V 10V SOT23-6 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5402 pcs |
| Datasheety | CPDT6-5V4U.pdf |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 5V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 10V |
| Napětí - porucha (Min) | 6.1V |
| Jednosměrné kanály | 4 |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-23-6 |
| Série | - |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 80W |
| Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | SOT-23-6 |
| Ostatní jména | 641-1396-2 |
| Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 8A (8/20µs) |
| Kapacitní @ Frekvence | - |
| Aplikace | General Purpose |







TVS DIODE 5VWM 10VC SOT23-6

DIODE ESD 5VWM 15VC SOT-23-6

TVS DIODE 12VWM 24VC SOT23F

TVS DIODE 24VWM 47VC SOT23F
TVS DIODE 5VWM SOT23-6

TVS DIODE 5VWM 4CH SOT-23-6

TVS DIODE 5V 15V SOT23-6

TVS DIODE 24VWM 50VC SOT23F
TVS DIODE 5VWM 10VC SOT23-6

TVS DIODE 12VWM 25VC SOT23F